Вірним другом і помічником практично будь-якої людини є його автомобіль.

Машина стає не просто засобом пересування, а й справжнім другом, який виручає в потрібні моменти, а також дає своєму власникові свободу пересування. А господар, в свою чергу, дбає про свого залізного друга що є сили. Адже брудний салон і неохайний зовнішній вигляд є великою плямою на репутації кожного автолюбителя. Ресторанний комплекс «Гостинний двір» також любить автомобілі і допомагає доглядати за їх чистотою.

На території комплексу функціонує висококласна автомийка, яка пропонує власникам машин ряд послуг по хімчистці салонів і очищенню всього автомобіля від забруднень.

Чим може здивувати наша автомийка Чернівці?

Миття і чищення - один з пунктів обов'язкової програми по догляду за вашим автомобілем! Комплекс «Гостинний двір» пропонує інноваційну хімчистку парою, яка дозволяє швидко і ефективно привести ваше авто в ідеальний стан без застосування шкідливих для здоров'я речовин, алергенів і позбавлення від неприємного запаху.

Хімчистка салону автомобіля здійснюється з використанням сучасної італійської технології очищення парою від відомого бренду "Igromatic". За допомогою даної технології салон не тільки ретельно очищають від зовнішніх забруднень, але і захищають всі його елементи - тканинні, шкіряні, металеві та пластикові поверхні від впливів мікробактерій, різкої зміни температурного режиму та вологості. Весь процес хімчистки салону здійснюється виключно якісною сировиною. Такий догляд захищає автомобіль від передчасного зносу і старіння, тому наша автомийка Чернівці підкорила з самого відкриття.

Для зовнішнього очищення використовується виключно якісна хімія і піна, яка пройшла численні сертифікації. Такі технології не тільки допомагають тримати в ідеальній чистоті своє авто, але і не забруднюють навколишнє середовище і не впливають на здоров'я людини.

Інноваційна хімчистка паром - це якісно, ​​безпечно та економно!

Режим роботи автомийки: 10:00 - 21:00.

Телефон для запису на автомийку: 095 933 44 44.