При замовленні другого банкету - надається іменна пластикова картка на знижку 5%.

При замовленні третього банкету на постійній основі буде діяти знижка 10%. Кухар - лауреат та переможець багатьох міжнародних конкурсів. Над дизайном ресторану працювали кращі дизайнери України. Кришталеві люстри, Висять оригінальні картини, написані маслом, Марини Рибарчук (заслужена художниця України). Найсучасніші кондиціонери, не тільки охолоджують і нагрівають повітря, але й іонізують повітря. Незабутньо можна провести день народження дітей.

Ресторан "Гостинний Двір" Чернівці

Західна Україна славиться своєю гостинністю і людьми з відкритою душею. Тут прийнято радіти досягненням родичів, друзів і навіть сусідів, а всі свята відзначаються спільно і з великим розмахом. Саме для таких людей і компаній ресторан, який входить в комплекс «Гостинний двір» радо відкриває свої двері. Великий банкетний зал, який розрахований на 150-180 чоловік, є ідеальним вибором для святкування ювілеїв, річниць, днів народжень, весіль і навіть дитячих свят. Маленьким компаніям повинен сподобатися VIP-зал, в якому можуть вільно розміститися 10-12 чоловік. Саме тому цей ресторан Чернівці полюбили всією душею і з радістю заглядають сюди по кожному урочистого приводу.

Постійним клієнтам заклад приготувало дуже приємні сюрпризи:

  •         при замовленні другого банкету - надається іменна пластикова картка на знижку 5%;
  •          при замовленні третього банкету - замовник отримує знижку в 10%, яка працюватиме на постійній основі.

У ресторані «Гостинний двір» працюють справжні професіонали своєї справи. Весь колектив складається з висококласних офіціантів, які працюють за класичними стандартами обслуговування, всі страви подаються до столу своєчасно і в строгій черговості, а тому гостям, особливо винуватцям всього торжества, не доводиться чекати і хвилюватися.

Банкети завжди проходять на найвищому рівні, і всі гості залишаються задоволеними. На чолі команди, яка створює справжнє свято для шлунків, знаходиться справжній маг і чарівник - кухар Крістіан, який є лауреатом і заслуженим переможцем багатьох міжнародних конкурсів. У меню ресторану є страви на будь-який смак, переважно європейської та української кухні. Також додається гриль-меню і суші.

Ресторан «Гостинний двір» відрізняться розкішним інтер'єром, який створювали найкращі дизайнери України, в тому числі і відомий Дмитро Дедом. Стильний дизайн відрізняється стриманою розкішшю, яка проглядається у всіх елементах - кришталеві люстри, витончені арки, справжні картини маслом від заслуженої художниці України Марини Рибарчук, і декоративні елементи з позолотою створюють один досконалий образ воістину святкового королівського залу. Почерк іменитих дизайнерів проглядається в кожному елементі інтер'єру, тому даний ресторан Чернівці вважають одним з найбільш фешенебельних в місті. Крім дизайну тут добре продумана і технічна сторона, сучасні кондиціонери не тільки постійно підтримують оптимальний температурний режим у приміщенні, а й іонізують повітря.

Сукупність усіх перерахованих вище достоїнств і переваг допоможе зробити будь-яке свято незабутнім! Двері ресторану «Гостинний Двір» завжди відкриті для відвідувачів.

Ласкаво просимо в справжній куточок романтики, царство смачного відпочинку, незабутніх вечорів та безтурботного щастя!